• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Pirátské dění v kraji

Plzeň – 13.11.2012 – prohlášení KS Plzeňský kraj České pirátské strany

Vážení členové a příznivci,

rádi bychom vás touto cestou informovali o několika novinkách v KS Pirátské strany Plzeňského kraje.

První novinkou je založení místního sdružení (dále jen MS) Plzeň. Ke členství v MS nemusíte mít trvalé bydliště na jeho území, abyste byli jeho členem. Kdokoli z členů Pirátské strany se tedy zdržuje na území Plzně či jejího okolí, ale nemá zde trvalé bydliště, a chce se hlouběji zapojit do dění ve straně či ji jakkoli jinak pomoci, má nyní možnost se do místního sdružení registrovat. Uvítáme každého. Také jsme již volili předsednictvo MS Plzeň. Zápis z krajské schůze, kde o tom bylo rozhodnuto naleznete zde. A protože již volba proběhla, můžeme vás touto cestou rovnou seznámit s předsednictvem, na které se můžete obracet s jakýmikoli dotazy a problémy, které se MS nebo Pirátské strany obecně týkají a to včetně žádostí o vstup. Předsedou se stal František Ulč, 1. místopředsedou Jaroslav Štengl a 2. místopředsedou Josef Němec.

Druhou novinkou je konání schůze Republikového výboru Pirátské strany, které proběhlo 10.11.2012 v Plzni a nutno dodat, že bylo úspěšné. Za jeho organizaci tedy děkujeme Petru Kopačovi, Petru Viletovi a Pavlovi Liškovi (Fox). Na zasedání se řešil především rozpočet Pirátské strany na rok 2013 a řada dalších organizačních otázek. Jednání bylo sice dlouhé, ale přineslo kýžené výsledky. Za zmínku také stojí, že se dostavili i dva hosté z německé Pirátské strany. Zasedání si nakonec všichni zúčastnění pochvalovali a to včetně našeho výtečného Plzeňského piva. Další fotografie z akce najdete zde.

Třetí novinkou je pak akce Pirátský den, jež proběhne simultálně v několika městech, za Plzeňský kraj Vás zveme do Valče v sobotu 17. listopadu. Součástí bude schůze KS Karlovarský kraj a založení MS Valeč, Chodov a Mariánské lázně včetně volby předsednictva, ale i následující:

  • vzpomenutí na 17. listopad 1989,
  • jízda na koni pro děti a případně další zájemce,
  • prohlídka zámku,
  • návštěva biostatku a
  • návštěva domácího hospodářství.

Na místě je také zajištěn oběd za 50 Kč. Snad nám tedy vyjde počasí a Pirátský den si užijeme se vším všudy. Pokud máte zájem o spolujízdu s ostatními Piráty z Plzně, připište se v tomto vlákně.

Doufám, že se ve Valči sejdeme v co nejhojnějším počtu a pokud nedorazíte tam, rádi vás uvidíme na schůzi KS Plzeňského kraje, která se koná 29.11.2012 od 18:00 v 1. patře Americké ul. č. 29.

S přátelským pozdravem

Za Piráty z Plzeňského kraje
František Ulč, předseda MS Plzeň
Petr Kopač, místopředseda KS PLK

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.