• adam_cernoch has delete permissions
 • @plk_f has upload permissions
 • @ALL has read permissions
 • lukas.novy has no permissions

Milujeme svobodný život - PIRATE RIDE - 17.5. - 18.5. - ZRUŠENO

Rokycany - 05/2014 - tisková zpráva Piráti-Mistní sdružení Rokycansko České pirátské strany

Ačkoli zájem o tuto akci byl celkem velký a rozhodně to byla akce, která byla lidem sympatická, nedošlo ke schválení a podpoře jak z vedení ČPS, tak volebního štábu a manažera kampaně. Více informací o celém vývoji plánované akce, kterou jsme připravovali od března, můžete zjistit ZDE v události: https://www.facebook.com/events/1416551768600405/

či ještě více detailně (ale je to dlouhé čtení, abyste měli objektivní informace ;-) ) ZDE na fóru:

Pokud vás zajímá, jak to mělo vypadat a o co jste přišli, čtěte dál:

~~READMORE~~

Všichni, kteří máte možnost a chuť pomoci - ZDE účet 2100048174 / 2010 - POZOR!! Variabilní symbol: 131303 do poznámky uveďte: účelové použití Pirate RIDE 2014

O stavu účtu vás budeme průběžně informovat (lze i samostatně sledovat v transparentním účetnictví), vyúčtování akce (použití peněz) bude zde kompletně zveřejněno.

Letos v květnu přes celou ČR ANEBO až do Bruselu?

Rychlé průběžné info ZDE Nová FB událost a zde na stránkách budeme také postupně aktualizovat.

Ahoj, hledáme motorkáře, kteří mají chuť a možnost se v květnu zúčastnit „Spanilé jízdy“ na podporu Pirátů. Pojede se z východu republiky na západ. Postupně se lidé mohou přidávat ke koloně či zase odpojovat, dle času a možností.

Především potřebujeme hlavní vůdce v jednotlivých městech, kteří si konvoj přeberou a na dalším určeném bodě zase předají….Nejedná se o nějaké zásadní povinnosti či odpovědnost. Jedná se o kontaktní osoby, které ve svém městě počkají na dohodnutém místě na příjezd putovního konvoje a přidají se. Jediné, co je důležité, že budeme organizačně komunikovat do začátku akce a řešit detaily a ze svého okolí, osloví další motorkáře k účasti.

Samozřejmě je možné jet od začátku až do konce a organizačně se podílet celou dobu…

ZDE FOTO z minulé MotoJízdy. Plzeň, podzim 2013

Kdo má zájem a chuť, pište na mail: moto.pirati2014@artefacta.cz

SDÍLEJTE, PŘIDEJTE SE, jedeme i v doprovodných autech

Naše Pirate RIDE nebyla přijata v hlasování republikového předsednictva. Piráti mají problém s financováním předvolebních kampaní jen a pouze pro své zviditelnění. Slíbili svým voličům, že peníze získané od státu za každý jejich hlas, vrátí zpět ve veřejně prospěšných akcích pro lidi, takže jejich hlas nebude vyhozený hlas. Z tohoto důvodu naše Pirate Ride nesplňuje požadavek na veřejně prospěšnou akci…

ALE tím akce Pirate RIDE NERUŠÍME A POKRAČUJEME DÁL!! Chceme zviditelnit Piráty, chceme podpořit Piráty, chceme se sejít a sjet a přes ČR se vydat do Evropy…Chceme svobodný a pohodový život pro všechny lidi a proto se vydáváme na CESTU. I cesta je cíl…

Pouze je změna v tom, že nemůžeme slíbit, bohužel, ani aktivním organizátorům příspěvek na benzín… Akce se bude vyvíjet, upřesňovat a vylaďovat. Uděláme fundraising a třeba nám nějaký fanoušek pomůže nějakým příspěvkem na tuto parádní akci.

==== Všichni, kteří máte možnost a chuť pomoci - ZDE účet 2100048174 / 2010 - POZOR!! Variabilní symbol: 131303 do poznámky uveďte: účelové použití Pirate RIDE 2014 ====

O stavu účtu vás budeme průběžně informovat (lze i samostatně sledovat v transparentním účetnictví), vyúčtování akce (použití peněz) bude zde kompletně zveřejněno.

Organizační detaily a přípravné akce zde:

Základní trasa Pirate Ride je Ostrava - Aš.

Dle počtu účastníků a také dle hlavních organizátorů budou zastávky, tj. přípojné body, definitivně uzavřeny - určeny do 30. dubna.

Do té doby lze přijímat jakékoli návrhy či nápady a dle možností zapracovat do plánu. Jízda nakonec může začínat v jiném vhodnějším městě (na východě republiky) a končit třeba až třeba ve středu v Bruselu :-D Opravdu to záleží na všech účastnících a dalších dobrovolných organizátorech, kteří budou ochotní tomu věnovat svůj čas a invenci.

Prvotní návrhy ZDE:

TRASA:

 • Jablůnkov
 • Český Těšín

* Ostrava * Olomouc * Brno

 • Pardubice - Liberec - Chomutov - Karlovy Vary - Aš
 • NEBO
 • Tábor - České Budějovice - Plzeň - Karlovy Vary - Aš

* Praha * Plzeň * Karlovy Vary * Aš

Info o účastnících

Budu ráda, když mi „účastnící zájezdu“ sdělíte na výše uvedený mail (budu tak snad na vše lépe připravená):

 • ČAS: od kdy do kdy pojedeš (datum, cca hodiny)
 • MÍSTO: Kde se přidáš ke skupině (větší město okolo Tvého působiště - bydliště nebo prostě výjezdu
 • STROJ: značku stroje, na kterém pojedeš (jsme zvědaví )
 • FUNKCE: vyber si - JEZDEC - nebo - KAPITÁN (tj. pomocný organizátor s motorkou) - nebo - FANOUŠEK/podporovatel (jede v autě nebo na zastávce v tom kterém městě se snámi sejde) - nebo - ŘIDIČ (ve svém doprovodném autě) - kameraman/fotograf/ZPRAVODAJ (v autě nebo na motorce - prosím upřesnit)
 • BYDLIŠTĚ: stačí z jakého města jsi
 • KONTAKT: FB, telefon, mail (bude pouze pro potřeby organizování a zasílání info - nebudeme nikomu sdělovat ani zveřejňovat)

Přesná trasa se určí - uzavře 30.dubna. Pojede se o víkendu

 • pá 16.5. se dopravíme do startovního bodu
 • so 17.5. se nejspíš v 8 ráno vyjede… do večera
 • podle trasy se to buďto ukončí nabo se pokračuje v neděli dál….až do Aše
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.