• Adam Cernoch má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Společně za Plzeň

Vážení přátelé,

zveme Vás tímto na tiskovou konferenci, na níž plzeňské veřejnosti představíme koalici „Společně za Plzeň“ do komunálních voleb vyhlášených na 10. a 11. říjen 2014.

Koalici tvoří Plzeňská aliance, Česká pirátská strana, politické hnutí Změna a Strana zelených. Tato koalice se bude ucházet o hlasy Plzeňanek a Plzeňanů se společnými cíli, společným programem a společnou kandidátkou. A také s dostatkem energie, zodpovědností za budoucnost našeho města a hlubokým odhodláním dělat věci jinak.

Tisková konference, na níž Vás srdečně zveme, proběhne v pondělí 16. června 2014 za nezavřenými dveřmi, pod širým nebem v prostoru „U Branky“. Zahájíme ji v 11.55 (slovy ZA PĚT MINUT DVANÁCT).

Kandidátky a kandidáti, stejně jako další podporovatelé, jsou zváni na místo již v 11.40. Ale pokud nemůžete, zastavte se v průběhu konference nebo kdykoli později během dne. Od tiskové konference nejméně do 19 hodin bude U Branky stát volně přístupné piáno „Společně za Plzeň“, na něž si bude moci zaimprovizovat kdokoli!

Vaše přítomnost nám bude oporou.

S pozdravem

Koalice „Společně za Plzeň“

Plzeňská aliance, Česká pirátská strana, politické hnutí Změna, Strana zelených a Petr Vaněk, nezávislý koaliční kandidát na primátora

Kontakty:

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.