• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Piráti se sjedou do Přerova nejen za prací, ale i za zábavou

piratsky_vikend.jpg

O víkendu 28.-29. června 2014 se v Přerově v restaurantu Vista uskuteční mezikrajové setkání členů a příznivců Pirátské strany, aby si mezi sebou vzájemně vyměnili zkušenosti a prodiskutovali možnosti vzájemné spolupráce.

Kromě Pirátů z olomouckého krajského sdružení jsou očekáváni také pirátští zástupci ze Zlínského, Moravskoslezkého a Jihomoravského kraje.

Na programu bude celá řada školení, zaměřených na používání vnitrostranických systémů (fórum, Piznam, Mumble, Pad, apod.), v sobotu odpoledne Piráty navštíví bývalá senátorka a zástupkyně ombudsmana Jitka Seitlová, která

Piráti Olomouckého kraje si zvolili nové vedení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Ve čtvrtek 21. listopadu 2013 se v olomouckém klubu Nirvana konalo volební zasedání krajského sdružení České pirátské strany v Olomouckém kraji. Hlasovalo se o odvolání dosavadního předsedy, a vzápětí se volilo nové vedení krajského sdružení. Na zasedání proběhla rovněž nominace a volba zástupce kraje v republikovém výboru strany.

U Pirátů se považuje za dobrý zvyk nabídnout po volbách dosavadní funkci k dispozici. Je to příležitost, jak znovu požádat o důvěru pro další činnost, popř. být nahrazen někým schopnějším. Je to jeden z principů přímé demokracie, který Piráti nejen prosazují, ale aplikují i sami na sebe.

Pozvánka na lednové zasedání

Vážení členové a příznivci, krajské předsednictvo vás tímto zve na zasedání olomouckého krajského sdružení Pirátů.
Setkání se uskuteční ve čtvrtek 24.1. od 17:00 v restauraci Kolárka na Kolárově nám. 4, Olomouc.

Na programu je zejména plánování činnosti na tento rok, krajský rozpočet a plány výjezdních zasedání.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.