• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti Olomouckého kraje si zvolili nové vedení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Ve čtvrtek 21. listopadu 2013 se v olomouckém klubu Nirvana konalo volební zasedání krajského sdružení České pirátské strany v Olomouckém kraji. Hlasovalo se o odvolání dosavadního předsedy, a vzápětí se volilo nové vedení krajského sdružení. Na zasedání proběhla rovněž nominace a volba zástupce kraje v republikovém výboru strany.

U Pirátů se považuje za dobrý zvyk nabídnout po volbách dosavadní funkci k dispozici. Je to příležitost, jak znovu požádat o důvěru pro další činnost, popř. být nahrazen někým schopnějším. Je to jeden z principů přímé demokracie, který Piráti nejen prosazují, ale aplikují i sami na sebe.

Nástup do odborů!

Vážení členové, příznivci, Piráti,

Již před nějakou dobou jsme si založili krajské odbory, zvolili jejich vedoucí ale jejich činnost ještě trošku vázne. Organizaci máme dobrou, ale chybí pracovní síla.
Odbory slouží k tomu, aby bylo možno rozdělovat práci podle typu a potřebujeme lidi v odborech, aby ji vedoucí odborů měli komu přidělovat. Jinak to celé visí na pár lidech, kteří ví co všechno je třeba udělat, ale nemají všechen čas na světě, aby to udělali.

Proto vás zveme ke vstupu do odborů a zapojení do činnosti podle vašeho gusta.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.