• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení Pirátská tvrz

Piráti v Majetíně a Brodku finišují s přípravou na komunální volby

  Piráti se za dobu svého působení na české politické scéně etablovali na stabilní politickou sílu, se kterou je třeba počítat. Komunální volby jsou další šance, jak prosadit pokrokové myšlenky tohoto celosvětového hnutí. Piráti jdou do komunálních voleb v mnoha městech a obcích, většinou však v koalici (např. se Zelenými). Existují však výjimky, kde kandidují samostatně. Jako například v obcích na pomezí olomouckého a přerovského okresu - v Majetíně a v Brodku u Přerova.

V Majetíně kandidujeme samostatně

Už to bude půl roku, co několik mladých lidí z Majetína a okolí založilo Místní sdružení Pirátská Tvrz. Sdružuje členy a příznivce České pirátské strany, potažmo celosvětového Pirátského hnutí a jeho idejí, jako je ochrana soukromí a svobod občanů nebo transparentní veřejná správa.

Od svého založení pořádala Pirátská Tvrz např. festival svobodné hudby VyOsení (žádné poplatky OSA) v Brodku u Př. nebo setkání s eurokandidáty Ivanem Bartošem a Vojtěchem Pikalem. Jsme dobrovolníci a připravujeme další akce.

V rámci projektu „Svobodná hudba“ pořádáme v sobotu 20. 9. od 16:00 h festival KYTARY IN MAJETÍN 7 v areálu za saunou. Na programu najdeme tradičně koncert několika kapel, promítání nezávislých filmů a nějaký doprovodný program.

Piráti dělají pořádek nejen v politice, ale i v přírodě.

Členové Pirátů a jejich registrovaní příznivci, sympatizanti či ostatní aktivisté a občané se zapojí do celostátní úklidové akce „Ukliďme Česko“.

Místní sdružení Pirátská tvrz sdružuje Piráty z Majetína, Grygova, Brodku u Přerova, Krčmaně, Kokor, Rokytnice, Císařova a Citova.

Místní předsednictvo

hmac:5ea47c8d888dfd8082e2b9c8d381825a : regiony:olomoucko:piratska_tvrz:start

hmac:cb10835da7db69f5e0096aa1c7b4cdbb : regiony:olomoucko:piratska_tvrz:start

Místní sdružení

Podpora sdružení

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.