• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Tiskové zprávy

Úspěšná beseda s Miloslavou Pošvářovou

Proběhla beseda na kontroverzní téma kvality českých silnic a dálnic

V Ostravě 7.3.2017

V pondělí 6.3. proběhla ve Staré aréně v Ostravě beseda „Důvěřuj, ale prověřuj“ o kontrolní činnosti ve výstavbě s Ing. Miloslavou Pošvářovou, Ph.D. Tématem byla kvalita, či spíše nekvalita dopravních staveb v ČR.

Beseda se uskutečnila za podpory České pirátské strany v Ostravě a Ing. Miloslavy Pošvářové, Ph.D., která je známá především jako supervizorka kvality dopravních staveb, někdejší ředitelka úseku kontroly kvality staveb Ředitelství silnic a dálnic, držitelka ceny Františka Kriegla za občanskou statečnost udělovanou Nadací Charty 77, soudní znalkyně z kauzy havárie mostu ve Studénce z roku 2008, autorkou několika odborných publikací, předpisů a českých norem.

Důvěřuj, ale prověřuj - beseda s Miloslavou Pošvářovou

Piráti Ostrava zvou na besedu „Důvěřuj, ale prověřuj“ o kontrolní činnosti ve výstavbě. Hostem bude Ing. Miloslava Pošvářová, Ph.D. - známá supervizorka kvality dopravních staveb, někdejší ředitelkou úseku kontroly kvality staveb Ředitelství silnic a dálnic, držitelkou ceny Františka Kriegla za občanskou statečnost udělovanou Nadací Charty 77, soudní znalkyní například z kauzy havárie mostu ve Studénce z roku 2008 a autorkou několika odborných publikací, předpisů a českých norem.

Místo : divadlo Stará Aréna - Masarykovo náměstí v Ostravě

Čas : 6.3.2017 od 17:00

Vstup zdarma

Veřejná debata: Volím čisté ovzduší

Zveme vás na předvolební debatu s kandidáty na hejtmana Moravskoslezského kraje v rámci Krajských voleb 2016, kterou pořádá Čisté nebe o.p.s. ve spolupráci s Antikvariátem a klubem Fiducia a Komorní scénou Aréna dne 20. září od 18:30 v divadle Komorní scéna Aréna.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.