• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Přátelé, kamarádi, příznivci... Děkujeme!

Piráti získali v Libereckém kraji ve volbách do poslanecké sněmovny 3,31 % hlasů - třikrát víc než při posledních sněmovních volbách v roce 2010 (1,14 %). Dosáhli jsme tak na druhé místo hned po Praze a jsme vysoko nad republikovým průměrem. Na Jablonecku jsme v mnoha okrscích dostali více než 5 % hlasů.

Stoupající trend ukazuje na stoupající důvěru v Piráty, což nás velmi těší. Díky tomu, že jsme překročili hranici 1,5 % hlasů, máme nárok na státní příspěvek 100 Kč za každý hlas na pokrytí nákladů s volbami. Tyto prostředky použijeme smysluplně na svoji další činnost, jako je podpora malých komunitních projektů, ale také propagace pro další volby. I když jsme v celorepublikovém měřítku nepřesáhli 3 % a nemáme tak nárok na stálý státní příspěvek, budou tyto prostředky výrazným posílením v dalším boji.

Z uvedeného vyplývá, že nás čeká spousta práce. Ocitli jsme se v „pásmu volitelných stran“, ale budeme muset ještě hodně zabrat a povzbudit rostoucí základnu svých příznivců. Jsme přesvědčeni, že naše témata jako svoboda informací, transparentní stát, nebo ochrana soukromí budou v následujících měsících rezonovat společností a nehodláme usnout na vavřínech. Pokud chcete podpořit Pirátskou politiku, přidejte se na palubu…

https://forum.pirati.cz/zajemci-o-clenstvi-liberecky-kraj-f439/

Ještě jednou děkujeme všem příznivcům a přátelům za podporu. Příště už se určitě vylodíme v poslanecké sněmovně! 8-)

Komentáře

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.Pokud nedokážete přečíst písmena na obrázku, stáhněte si tento .wav soubor, kde je text přečtený.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.