• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Protestní akce proti ACTA v Liberci (11.2.)

acta_liberec.jpg Krajské sdružení Libereckého kraje České pirátské strany podporuje mezinárodní odpor vůči dohodě ACTA a na tuto sobotu zorganizovalo demonstraci proti omezování lidských práv a svobod.

Vítáme, že již proběhlé akce donutily vládu ČR v čele s premiérem pozastavit proces ratifikace této dohody a začít analyzovat její reálné dopady. Nicméně jsme přesvědčeni, že je nezbytné dát jasný signál do budoucna, že s dohodami typu ACTA nemůžeme souhlasit. A to jak z důvodu jejich pochybného vzniku, tak i z důvodu dalšího ukrajování práv běžných občanů. Proto demonstrací vyjádříme podporu milionům podobně smýšlejících lidí po celém světě, kteří se nebojí bojovat za práva jednotlivce a svobodu slova.

Věříme, že ani našim spoluobčanům není osud našich svobod lhostejný, jak jasně ukázaly masy lidí v ulicích již minulý týden. Proto se podobně smýšlející obyvatelé Libereckého kraje sejdou v sobotu 11. února ve 14:00 na náměstí Dr. Eduarda Beneše v Liberci.

Na programu budou projevy vysvětlující, proč je ACTA hrozbou pro svobodu. Bude také možné podepsat petici proti ACTA.

Česká pirátská strana se zaručila organizačně tuto událost zabezpečit pro občany všech názorů, vyznání i věku. Vítáni jsou všichni, kdo nesouhlasí s nesmyslnými dohodami v zájmu úzké skupiny korporací na úkor občanů. Nenecháme si psát zákony lobbingem nahrávacích společností. Občané, nenechte se sebou vláčet!

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.