• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Liberečtí Piráti vyplují do předvolební kampaně od jablonecké přehrady

JABLONEC NAD NISOU, 5.9. 2012 – Česká pirátská strana pořádá v sobotu 8.9. 2012 od 13:00 předvolební happening u jablonecké přehrady (u beachvolejbalových hřišť).

Akce má podtitul: „Nepotřebujeme tunely, abychom vypustili kaprům rybník.“ Na shromáždění za transparentní kraj vystoupí i předseda České pirátské strany, místní rodák Ivan Bartoš. Program do krajských voleb zde představí Petr Vyhnal, předseda Pirátů Libereckého kraje. Celou akci podpoří a o atmosféru se postarají DJs ZEVL KOMPREZSOR SOUND a tanvaldští KWAN. Happening bude provázet informační kampaň prostřednictvím distribuce informačních letáků a otevřené diskuze s veřejností.

Symbolicky od jablonecké přehrady Piráti upozorňují na jedno z ne zcela průhledných témat v kraji. Liberečtí Piráti ve svém letošním a zatím nejkomplexnějším programu, řeší palčivé problémy hospodaření Libereckého kraje. „Pokud bychom uspěli v následujících volbách, zasadíme se o rozkrytí hospodaření a rozhodování kraje. Občané mají plné právo vědět, za co a jakým způsobem jsou jejich prostředky vynakládány,“ uvedl Petr Vyhnal.

Pirátům záleží na celkovém zprůhlednění hospodaření kraje občanům, na plné informovanosti o dění veřejnosti a to nejen v případě jablonecké protipovodňové štoly. I vy máte tedy možnost v sobotu vyplout na vlnách České pirátské strany.


Kontakty:

Petr Vyhnal, předseda Pirátů Libereckého kraje, petr.vyhnal@pirati.cz, tel: 605 551 885

Patrik Latislav, 1. místopředseda Pirátů Libereckého kraje, patrik.latislav@pirati.cz, tel: 739 242 140


meeting_jbc_barevny_a4.pdf meeting_jbc_cernobily_a4.pdf meeting_jbc_cernobily_a5.pdf meeting_jbc_cernobily_a6.pdf

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.