• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Liberecký kraj

Nový web libereckých pirátů

Informace na této wiki nejsou od května 2017 aktualizovány. Pro aktuální ohledně dění a informací v Libereckém kraji navštivte Web Libereckých pirátů: https://liberecky.pirati.cz

Web Pirátů Libereckého kraje

Následující informace nejsou průběžně aktualizovány!

Piráty z Libereckého kraje povede do sněmovních voleb Ing. Ondřej Kolek Ph.D.

20.3.2017, Jablonec nad Nisou - Piráti v Libereckém kraji v pátek podvečer zvolili svého lídra pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem kandidátky byl zvolen Ing. Ondřej Kolek Ph.D.

Ing. Ondřej Kolek, PhD., předseda krajského sdružení Piráti v Libereckém kraji si v pátek v podvečer zvolili lídra své regionální kandidátky do podzimních sněmovních voleb. Stal se jím současný předseda krajské organizace Ing. Ondřej Kolek Ph.D. (37).

O složení celé sedmnáctimístné kandidátní listiny rozhodnou vícekolové stranické primární volby. V prvním kole byl zvolen lídr, v následujících kolech se budou obsazovat další místa. Pirátská strana jde do parlamentních voleb samostatně. Její kandidátky jsou otevřené pro programově spřízněné osobnosti i menší politické subjekty, které se mohou ucházet o místo na jejích kandidátních listinách. Podmínku zařazení na kandidátky je úspěch v primárních volbách jednotlivých krajů. Ty se u Pirátů pořádají jako online hlasování.

Česká pirátská strana má ambice v letošních volbách získat poslanecké posty v dolní parlamentní komoře. Krajskou kandidátku povede vědecký pracovník z VŠCHT v Praze Ing.Ondřej Kolek Ph.D. Celostátním lídrem byl v půlce ledna zvolen Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany.

V rámci představení krajských lídrů na Celostátním pirátském fóru, které se konalo v sobotu 18.3.2017 v Impact Hubu na Pražském Smíchově, a kterého se zúčastnil mimojiné i zakladatel celosvětového pirátského hnutí Rick Falkvinge, přednesl Kolek svou vizi, kterou lze shrnou následovně: Poctivě hospodařící stát otevřený občanům je základ. S tím souvisí zveřejňování smluv, otevřená výběrová řízení a zavedení strojově čitelných účetní dat státu přístupných všem. Ondřej chce podpořit začínající podnikatele a ekonomiku zaměřenou na výrobu s vysokou přidanou hodnotou. Naše budoucnost začíná u vzdělávání dnešních dětí a mladých. Naše země potřebuje promyšlenou koncepci a dlouhodobou vizi vzdělávání ve spojení s vizí efektivně financované vědy a výzkumu.

Ondřej Kolek: „Jako lídr kandidátky se zasadím o co nejlepší výsledek tvrdou prací, kterou do kampaně vložím. Přesto vnímám, že takové úsilí není hrou pro jednu osobu. Proto aktivně hledám podporu mezi členy a příznivci a zajímavými osobnosti napříč krajem. Musíme začít pracovat týmově. Proto využiju tyto volby pro navození emoční roviny, díky které to budeme dělat s radostí a určitou hrdostí. Patos? Ne. Každý může přispět, když ví, proč to dělá a za co bojuje.“

Krajské předsednictvo

Předseda KS

Ing. Ondřej Kolek, PhD., předseda krajského sdružení
Ing. Ondřej Kolek, PhD.
ondrej.kolek@pirati.cz

1. Místopředseda KS
Bc. Petr Vyhnal, 1. místopředseda
Bc. Petr Vyhnal
petr.vyhnal@pirati.cz
Tel.: +420 605 551 885

2. Místopředsedkyně KS
Daniela Weissová
daniela.weissova@pirati.cz


Krajský koordinátor

Krajské schůze

Schůze se v tomto volebním roce konají nepravidelně podle potřeby v celém kraji.


Krajské dokumenty

Piráti online

Podpora sdružení

Pirátská mapa

hmac:011ef15c11f7dab12366675074e324ee : regiony:liberecko:start

Zobrazit větší mapu.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.