• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Znojemské místní sdružení Pirátské strany založeno

Za účasti krajského předsednictva se ve čtvrtek 10. ledna v 18:00 konala ustavující schůze místního sdružení Pirátské strany Znojmo. Schůze se konala v prostorách Italské restaurace na Horní České.

Po splnění nutných formalit bylo přikročeno k volbě prvního předsednictva sdružení. Předsedou se stal Zdeněk Chládek, který je původem z Jaroslavic, ale již delší dobu bydlí ve Znojmě. Prvním místopředsedou je Lukáš Dubec a druhým místopředsedou byl zvolen Jan Kuchař.

Ustavující schůze, fotografie pořízena mobilem...

Místní sdružení Znojmo působí na celém území znojemského okresu a jeho členem se tak mohou stát všichni, kteří zde bydlí nebo zde většinu času pobývají. Více informací o tom, jak se stát Pirátem, naleznete na webu www.pirati.cz .

Kontakt:
* Zdeněk Chládek, předseda MS Znojmo - e-mail: zdenek.chladek@pirati.cz
* Jaroslav Kučera, místopředseda KS Jihomoravský kraj - e-mail: jaroslav.kucera@pirati.cz, mobil: 737 987 115

Komentáře

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.Pokud nedokážete přečíst písmena na obrázku, stáhněte si tento .wav soubor, kde je text přečtený.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.