• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Jděte a volte!

„Je sobota ráno. V pátek jsem to k volbám nestihl. Hlava ještě trochu bolí, ale nechci, aby mě bolela další 4 roky, kdykoli zaregistruji tu současnou krajskou bandu. No co, nasnídám se, do obálky nachystám lístek 93 a jdu!“

Třeba to tak bude vypadat u vás, třeba to stihnete už dnes. Každopádně dnes 12.10. od 14:00 do 22:00 a v sobotu 13.10. od 8:00 do 14:00 nám můžete pomoci v našem snažení tím, že budete hlasovat pro Piráty. Na kraji mají naše lístky číslo 93 a v senátním obvodě 59 - Brno-město (městské části Brno-střed, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Kohoutovice a Bosonohy) najdete pirátského kandidáta, Patrika Doležala, pod číslem 3.

Jak volit?

Nezapomeňte si s sebou vzít platný občanský průkaz a pokud nevolíte v místě svého bydliště i voličský průkaz, který jste si vyřídili předem. Hlasovací lístek si můžete vzít ze sady, která vám měla přijít do schránky. Pokud jej nemáte, vyžádejte si od volební komise novou sadu. POZOR, hlasovací obálku dostanete na místě, není to ta, v které jste obdrželi sadu lístků! Do obálky vložíte právě 1 hlasovací lístek (pirátský ;-) ). Zakroužkovat můžete nejvýše 4 jména. Pokud jich zakroužkujete víc, ke kroužkování se nepřihlíží, ale lístek pro stranu platí. Kroužkování se provádí zakroužkováním pořadového čísla před jménem kandidáta. Hlasovací lístek nesmí být jakkoli natržen či jinak porušen, jinak je považován za neplatný!

„Je něco po desáté. Piráti jsou tam a hlava přestává bolet…“ .-)

Jménem jihomoravských Pirátů vám děkuji
Jaroslav Kučera

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.