• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Představujeme kandidátní listinu pro krajské volby a uvažujeme o Senátu


Z primárních voleb, které se konaly 17.7. v rámci červencové schůze jihomoravského pirátského krajského sdružení, vzešla kandidátní listina pro volby do zastupitelstva Jihomoravského kraje. Lídrem kandidátky se stal programátor a systémový specialista Bc. Lukáš Nový.

Plný seznam kandidátů je k dispozici zde: https://www.pirati.cz/regiony/jiznimorava/kandidatka2012

Pořadí kandidátů v první desítce by se již nemělo měnit. Na další místa však pravděpodobně některé další Piráty i naše sympatizanty doplníme.

Zároveň zvažujeme možnost postavit v Jihomoravském kraji i své kandidáty do senátních voleb. V úvahu připadá Patrik Doležal (59 - Brno-město) a případně i Ivo Vašíček (56 - Břeclav). V současné době řešíme zajištění financování alespoň jedné z kaucí. Pokud nám chcete přispět na kampaň nebo na senátní kauce, můžete peníze posílat na náš transparentní účet s krajským variabilním symbolem 190600. Děkujeme!

Komentáře

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.Pokud nedokážete přečíst písmena na obrázku, stáhněte si tento .wav soubor, kde je text přečtený.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.