• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Moravští Piráti představují „Kampaň 2.0“

Web pro volby do Poslanecke Snemovny Parlamentu Ceske republiky 2013 Volby vrcholí a ani Česká pirátská strana nelení a rozhodla se vyrazit na zteč. Celostátní letáková kampaň potřebám moravských pirátů nedostačovala, a proto se několik krajů svorně rozhodlo ji inovativně rozšířit o další divize a připravili tak svým potenciálním voličům mnoho nových možností, jak se seznámit s pirátským programem.

„Hodně lidí stále bere Pirátskou stranu jako monotematické hnutí, kterému nejde o nic víc, než jen svobodný internet a stahování zdarma. Záběr našeho programu je však mnohem širší a navrhujeme řešení mnoha celospolečenských problémů, nedbaje na pravolevá klišé.“
říká Tomáš Vymazal, 2. kandidát v JmK

Aby se o něm dozvědělo co nejvíce voličů, začali jsme kampaň organizovat na několika frontách:

  1. Cílená kontaktní kampaň, sestává z Pirátských setkání – výjezdních meetingů po okresních městech, tematických diskusí a populárně vzdělávacích přednášek, zacílených na podporu informovanosti široké veřejnosti o celospolečenských tématech, moderované diskuse lídrů všech politických stran kandidujících v Jihomoravském kraji, společenských, kulturních a dalších akcí.
  1. Pasivní online kampaň, reprezentovaná volebním webem kraje, blogy čelních kandidátů, volebními spoty, tematickými videi a záznamy z populárně vzdělávacích přednášek.
  1. Interaktivní online kampaň, založená na možnosti živého streamu (online diskuse s občany, představení programu s možností v reálném čase reagovat na otázky diváků a živý stream z volebního štábu jihomoravských Pirátů, kde mohou lidé po celý den sledovat naši činnost).
  1. Bezplatná telefonická infolinka na čísle 773 648 715, díky které jsme schopni flexibilně zodpovědět jakékoli dotazy, vysvětlit nejasnosti, případně prodiskutovat s voliči témata, která je zajímají.
„Všemi těmito kanály chceme oslovit občany a dokázat jim, že Pirátská strana není jen alternativní revolta pro mladé, ale perspektivní strana, která má vizi a touhu obrátit situaci v naší zemi k lepšímu.“
dodává Petra Vavrouchová, 4. kandidátka v JmK

S jakoukoli nabídkou pomoci se můžete obrátit na kontakt níže, každý nový příznivec pirátské politiky na palubě je vítaný.

Bouři voleb vstříc!

Kontakt

Bc. Tomáš Koláčný, vedoucí mediálního odboru JmK a volební manažer, tomas.kolacny@pirati.cz, 736 661 244

Související odkazy

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.