• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Koaliční smlouva v Hodoníně

Po neúspěšném shánění koaliční smlouvy mezi stranami ANO, KSČM a Změna pro Hodonín prostřednictvím emailové zprávy starostce, jsme se pokusili využit zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, kde jsme žádali o zpřístupnění koaliční smlouvy. Neúspěšně. Více v článku..

Celé rozhodnutí zní takto

ROZHODNUTÍ

Městský úřad Hodonín, kancelář tajemnice Městského úřadu Hodonín obdržel dne 28.11.2014 žádost o informaci dle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím o sdělení finální podoby koaliční smlouvy uzavřené politickými subjekty ANO, Změna, KSČM. Ve výše popsané věci rozhodla tajemnice Městského úřadu takto: žádosti se *n e v y h o v u j e* , Městský úřad jako povinný subjekt ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím nedisponuje výše požadovanými informacemi a tudíž Vám tyto ani nemůže zaslat. V případě Vašeho trvajícího zájmu Vám doporučujeme obrátit se s tímto požadavkem na politické strany.

Naše vyjádření

Úřad smlouvu nemá, paní starostka nereaguje, ač podle jejich slov byla podepsána den před ustavujícím zastupitelstvem. Naskytuje se tedy otázka. Existuje vůbec koaliční smlouva? Nebo se jen vládnoucí koalice snaží před veřejností koaliční smlouvu zamlčet, aby nebylo jasné jakou politiku chtějí prosazovat?

Komentáře

OBAT GONDOK
20.06.2015 09:51
Odpovědět

semoga sukses, izin share ya : http://obatgondok.utamakansehat.com/

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.Pokud nedokážete přečíst písmena na obrázku, stáhněte si tento .wav soubor, kde je text přečtený.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.