• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Hodonínské VyOsení

Pozor: akce zrušena!


V pátek 16. až do soboty 17. května 2014 se v Hodoníně v přístavišti U Jezu (ul. Legionářů) bude konat VyOsení - festival svobodné hudby, nezatížený poplatky organizacím jako OSA, Intergram a Dilia.

vyoseni-2014-hodonin.jpg „VyOsení“ Jako něco mimo osu…v tomto případě umění. V programu se představí hudební kapely s produkcí své vlastní tvorby a DJ - kteří pracují se svobodnou hudbou. Celý festival uvede od páteční 17hod. Bc. Marcel Kolaja (kandidát č. 2 do EP) produkcí svobodného filmu s krátkou přednáškou o tom, proč Piráti podporují tento způsob prezentace umělců. Po 20.hod. vystoupí skupiny z Jižní Moravy: Annyoing Dust, AEQUILIBRIUM, Nevers a Lick´n hide. V sobotu 17.5.2014 od 11.hod. začne zahřívat dráty Dj Marschi z Mutěnic, Propaganja a Barbar Punk z Brna, The Thrill z Kyjova, Allskapone´s z Karviné a Dj Scarface a MessenJah přijedou z Prahy.

Festival v Hodoníně se ponese v duchu benefice na podporu podnikatelů, kteří byli postiženi policejním zásahem s cílem zabránit šíření toxikomanie. Piráti bojují za legalizaci konopí a s postupem policejních složek rozhodně nesouhlasí. Proto výtěžek z festivalu věnují na právní podporu těch, kteří jsou v této souvislosti souzeni. Se stejným účelem poskytne podporu také majitelka obchodu Crazy Steel z Hodonína, která pošle na účet v součtu 20% ze své tržby, vytěžené na festivalu.

Aequilibrium Annoying Dust Lick'n hide Nevers Propaganja Allskapone's Barbar Punk DJ Marschi MessenJah The THRILL Dj Scarface

Kontakt:
Mária Vašíčková tel:777 176 621
Tomáš Hesek tel: 737 715 908

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.