• @cen_koord has edit permissions
  • @cen_po has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Piráti se skládají ze spousty týmů!

Poznej, koho všeho můžeš u Pirátů potkat, zjisti, kam se zapojit!

Pirátská strana je různorodá, její činnost zajišťují převážně dobrovolníci z řad členů a příznivců. V oblastních sdruženích a programových týmech se diskutuje o otázkách politických, ale nezapomíná se ani na společenský život.

Pirátská sdružení

Krajská a místní sdružení tvoří územní členění Pirátů. Každé oblastní sdružení má své předsednictvo a místní diskusní fórum, kde se rovněž elektronicky jedná a hlasuje. Všichni společně jsou členy celostátního fóra, které se nejméně jednou ročně schází i na fyzické schůzi.

Poslanci

Celkem 22 pirátských poslanců se nyní věnuje zákonodárné činnosti. Jejich výstupy můžete sledovat v tiskových zprávách nebo na speciální sekci Sněmovna, kde najdete i postup plnění jednotlivých programových bodů.

Komunální politici

Úspěchů ve volbách dosáhli Piráti i na komunální úrovni. V Praze, v Mariánských lázních ale i jinde získali možnost podílet se na kontrole vládnoucích stran, nebo dokonce být součástí vládnoucí koalice.

Programové týmy

Rozvoji a diskusi politického programu se Piráti věnují nyní již ve dvou hlavních rovinách. V rámci Poslanecké sněmovny vznikly resortní týmy odpovídající svým členěním jednotlivým ministerstvům.

Celostranickou debatu zaštiťují tzv garanti jednotlivých programových bodů.

Pirátská putovní univerzita

PPU inovuje politiku i vzdělávání. Každý pirát není jen „vysílač“, ale i studující.

PPU připravuje (na principu hejna) akce vnitrostranické i pro veřejnost po celé republice. Zapojte se i vy, například prostřednictvím facebookové skupiny. Přehled akcí zde.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.