• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » OCTOVÁNÍ

OCTOVÁNÍ

Ocet určitě hodně pomáhá, a funguje to na jednoduchém principu.

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem - vytváří množství nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru a téměř řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovým způsobem zionizovat obrovské množství vzduchu. A jakmile se tato „řetězová reakce“ dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich; a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. :-)

A tak se rozpustí umělá vysoká oblačnost a dokáže to i zmírnit sprejováním podporované bouřky… :-) :-) A díky výše popsaným reakcím na to stačí několik litrů octa. ;-)

Co se týče mého názoru na možné látky, používané jako kondenzační jádra, tak o tom jsem něco napsal v diskusi pod tímto článkem: http://orgo-net.blogspot.com/2011/09/meteorolog-o-dnesnich-chemtrailech.html

Jinak aktualitka - na Znojemsku byl dnes dosažen nejhorší 5. stupeň zemědělského sucha z 5.: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/ok/sucho/sucho1.png Situace se bude zhoršovat až do pátku.

…Takže sice jsme si po oblačném létě užili 2 týdny krásného počasí, ale za jakou cenu zase…

Pěkný den, Snowman

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.