• @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Manuál příznivce II aneb Pět pro piráty

Abychom se dostali do parlamentu a dostali příležitost realizovat naše myšlenky, ČPS potřebuje získat přibližně čtvrt milionu hlasů.

Na státní příspěvek od státu, nám postačuje dokonce jen 1.5% hlasů, což je cca 75 000 odevzdaných hlasů.

Nyní máme na Facebooku přes 17 000 příznivců. Je jednoduchý způsob, jak z 17 000 příznivců získat třeba i 85 000 hlasů - jistě máte mezi svými přáteli, rodinou, kamarády (…) lidi, kteří z nějakého důvodu nechodí k volbám buď z přesvědčení, že jejich hlas nic nezmění anebo pouhé lenosti.
Možná však existuje síla, která by je přesvědčila dojit do volební místnosti a odevzdat hlas ČPS - tou silou jste vy!

Pokud by každý z našich příznivců dokázal přesvědčit 5-8 (ale nejlépe 23) dalších lidí, kteří normálně nevolí, aby mohl použít jejich hlas (a dohlédl by na to aby volit šli - když by bylo nutné, tak vaše kamarády k volební místnosti třeba odvézt (pro silnější nátury třeba i odnést ;-) )).

Netajte se touto výzvou. Lze ji dokonce využit při argumentaci, proč potřebujete aby vám dotyčný kamarád půjčil hlas (hele Franto, každý Pirát se snaží sehnat alespoň 5 dalších voličů a ty stejně k volbám nechodíš, mohl bych využít tvůj hlas? Klidně tě tam odvezu a pak to můžeme zajít někam zapít)

Každý koho takto přesvědčíte, třeba nakonec také zjistí, že nyní konečně má koho volit a proč. I on se může dále aktivně zapojit do získávání dalších voličů ze svého okolí.

Společně to dokážeme a ty skutečné piráty ze sněmovny vyženeme!PS: Zapojte se také z pohodlí svého domova - Manuál příznivce - jak nám pomoci na Internetu

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.