• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Zuzana Petrůvová

Zuzana Petrůvová

Zuzana Petrůvová absolvovala gymnázium v České Lípě a poté odešla do Prahy studovat na Právnickou fakultu UK. V průběhu studia vykonala několik stáží na soudech, na Úřadu vlády ČR, pracovala v advokátní kanceláři, ale nejvíce ji bavilo podílet se na univerzitním projektu Street Law, v rámci kterého učí dodnes středoškolské studenty právo.

Po čtvrtém ročníku odjela studovat na Háskoli Íslands v rámci programu Erasmus+. Na islandské univerzitě absolvovala předměty zaměřené na EU/EEA Law a Natural Resources and Suistanable Development. Život v cizí zemi a studium na zahraniční univerzitě se jí velmi líbil a motivoval ji k tomu, aby ještě odjela na Erasmus do Irska. Na UCD College Dublin se zaměřila na Human Rights Law.

Baví ji sport, zejména hiking a tenis, zajímá se o historii a díky tomu navštívila už většinu hradů a zámků v ČR, její nejoblíbenější památkou však zůstává Skalní hrad Sloup, kde stále provází. Nejvíc ze všeho ale miluje (low cost) cestování, zejména po severských zemích, zamilovala si Island a Faerské ostrovy, v budoucnu by se chtěla podívat na Špicberky.

U Pirátů se objevila už v roce 2017, když pomáhala jako koordinátorka dobrovolníků Středočeského kraje a podílela se na volební kampani do Poslanecké Sněmovny. Po studiích si přála se k Pirátům vrátit, což se jí splnilo.

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/zuzana_petruvova.txt · Poslední úprava: 14.01.2021 21:43 autor: zuzana.petruvova1