• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:vratislav_filipek [23.06.2019 08:52]
Vratislav.Filipek
lide:vratislav_filipek [26.03.2020 08:43] (aktuální)
vratislav.filipek [Vratislav Filípek]
Řádek 5: Řádek 5:
 **Vratislav Filípek** (*26. listopadu 1990) je Pirát z [[regiony:​ustecko:​start|Ústeckého kraje]]. Narodil se v Ústí nad Labem a celý život žije a plánuje žít v Lounech, kde vystudoval Gymnázium Václava Hlavatého. **Vratislav Filípek** (*26. listopadu 1990) je Pirát z [[regiony:​ustecko:​start|Ústeckého kraje]]. Narodil se v Ústí nad Labem a celý život žije a plánuje žít v Lounech, kde vystudoval Gymnázium Václava Hlavatého.
  
-Pracuje jako projektový manažer v reklamní agentuře a podniká v oblasti reklamy a grafiky. Specializuje se na reklamní kampaně a projekty firem či politických stran, venkovní grafiku, videoanimaci,​ tvorbu ​loga a správu sociálních sítí.+Pracuje jako projektový manažer v reklamní agentuře a podniká v oblasti reklamy a grafiky. Specializuje se na reklamní kampaně a projekty firem či politických stran, venkovní grafiku, videoanimaci,​ tvorbu ​brand identity ​a správu sociálních sítí.
  
 Působí jako lektor v Projektu Třetí věk Městské knihovny v Lounech, kde uplatňuje svůj rozhled v oborech, jako jsou //​politologie//,​ religionistika,​ mezinárodní vztahy, média. Působí jako lektor v Projektu Třetí věk Městské knihovny v Lounech, kde uplatňuje svůj rozhled v oborech, jako jsou //​politologie//,​ religionistika,​ mezinárodní vztahy, média.
  
-Na poli společenském se věnuje ​především osvětě ve věci kritického myšlení, využívání moderních technologií,​ transparentnost a potírání korupce. +Od března 2020 působí jako Volební manažer Ústeckého kraje pro volby do krajských zastupitelstev 2020.
- +
-Profesní ​ deformace jej vede k angažovanosti také v zájmu na podobě veřejného prostoru z pohledu vkusu a odstraňování reklamního smogu.+
  
 === Odkazy === === Odkazy ===
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.