• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:vojtech_jirsa [12.04.2018 14:42]
Vojtech.Jirsa
lide:vojtech_jirsa [20.01.2022 16:14] (aktuální)
vojtech.jirsa
Řádek 5: Řádek 5:
 **Vojtěch Jirsa** (* 26. února 1986 Pardubice) je členem Pirátské strany od března 2018. **Vojtěch Jirsa** (* 26. února 1986 Pardubice) je členem Pirátské strany od března 2018.
  
-Je dopravní urbanista, ​věnuje se dopravě ve městech. Pracuje pro města jako konzultant ​učí na dopravní ​fakultě v Pardubicích. V minulosti ​se více zaměřoval na oblast cyklistické dopravy, ​následně potom na dopravní koncepce ​měst analýzu dopravních dat. Momentálně je větší část jeho pracovní doby mimo obor dopravy - působí jako projektový manažerJeho celoživotní láska - města ​doprava - je pro něj čím dál tím více koníčkem. Je včelař a chatař. Má ženu Kateřinu a dvě děti Ester a Eliáše. Zajímá se o politiku na úrovni města a jeho cílem je zlepšit dopravu, veřejná prostranství a územní plánování+Je předsedou zastupitelského klubu Pirátů ​Pardubicích ​a členem dopravní ​komise rady města Pardubic. V rámci komunální politiky ​se zaměřuje především ​na oblast ​rozvoje ​cyklistické dopravy, ​analýzu dopravních dat, tvorbu ​dopravní koncepce a prosazování opatření, která jsou souladu s principy plánování udržitelné mobilityDále se zabývá problematikou veřejných prostranství ​územního plánování. Prosazuje projekty ​pro zvýšení kvality veřejných prostranství zejména v historickém centru Pardubic, kde také bydlí. Je včelař a chatař. Má ženu Kateřinu a dvě děti Ester a Eliáše.
  
-Studoval ​stavební ​fakultu na ČVUT se zaměřením na urbanismus a územní plánování,​ doktorát získal na Dopravní fakultě Jana Pernera. Absolvoval roční studijní stáž na Dánské technické univerzitě a půlroční pracovní stáž ve výzkumném ústavu Královské technické univerzity ve Stockholmu.+Je dopravní urbanista a projektový manažer. Dříve pracoval pro města jako konzultant a učil na Dopravní fakultě Jana Pernera v Pardubicích. ​Studoval ​Stavební ​fakultu na ČVUT se zaměřením na urbanismus a územní plánování,​ doktorát získal na Dopravní fakultě Jana Pernera. Absolvoval roční studijní stáž na Dánské technické univerzitě a půlroční pracovní stáž ve výzkumném ústavu Královské technické univerzity ve Stockholmu. Aktuálně pracuje v rodinné firmě jako manažer. Podílí se na projektech v oblasti stavebnictví a zdravotnictví.
  
 E-mail: <​vojtech.jirsa@pirati.cz>​ E-mail: <​vojtech.jirsa@pirati.cz>​
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/vojtech_jirsa.1523544129.txt.gz · Poslední úprava: 12.04.2018 14:42 autor: Vojtech.Jirsa