• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Tomáš Zmuda

Tomáš Zmuda

tomas_zmuda.jpg

Tomáš Zmuda (* 8. dubna 1988, Mariánské Lázně) pochází z Lokte u Karlových Varů. Střední školu studoval v Rokycanech (obor elektronické počítačové systémy), vysokou školu v Praze, kde v roce 2013 získal titul Ing. v oboru Mezinárodní teritoriální studia. V průběhu studia již vedl školní projekty při účasti až 30 studentů v týmu. Diplomová práce byla zaměřena na vzájemnou interoperabilitu železničních dopravců. Bohužel je stále aktuální, od roku 2013 se téměř nic nezměnilo. Nyní bydlí v obci Jinočany. V Pirátské straně aktuálně zastává funkci 3. místopředsedy Středočeského kraje.

Pracoval začal jako steward a prodejce jízdenek ve Student Agency, následně při vysoké škole se vrátil k IT do Národní technické knihovny v Praze jako ICT administrátor. Po absolutoriu pracoval 3 roky jako IT projektový manažer ve společnosti Dantem s.r.o. a aktuálně pracuje na stejné pozici ve společnosti CS Soft a.s. zabývající se systémy pro řízení letového provozu.

Je šťastně ženatý, zatím bezdětný. Členem České pirátské strany je od roku 2016 a ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2017 kandidoval na 6. místě středočeské kandidátky. Je v registru dárců kostní dřeně a také pravidelný dárce A+ krve. Jeho hlavním zájmem je na lokální úrovni zprůhlednit samosprávu obcí, lépe poskytovat informace občanům a hlavně konečně učinit e-government obcí použitelným, na celostátní úrovni podporovat a podílet se na pirátské filozofii a konat!

Rád sportuje, často ho uvidíte běhat kolem letiště (ano, i s foťákem), staví hračky založené na mikro počítači Raspberry Pi a rád vytváří webové stránky.

Více info na www.zmuda.cz

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.