• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Tomáš Karlík

tomas_karlik.jpg

Bc. Tomáš Karlík (* 21. června 1992) je člen KS Olomouckého kraje a MS Přerov. Hlavní důvody proč vstoupil do Pirátské strany pro něho jsou: Boj za transparentní hospodaření státu, omezení byrokracie, snaha o změnu protidrogové politiky a boj za zdravé životní prostředí. Dalšími důvody vstupu do politiky jsou: nespokojenost s praktikami veřejnoprávních médií, nebo bující korupcí ve státní správě.

Má vzdělání v oblasti dopravy, cestovního ruchu a logistiky. V současnosti student navazujícího magisterského studia na VŠ Logistiky v Přerově. V průběhu studií průběžně získává zkušenosti napříč různými obory buďto v ČR nebo v zahraničí. Vystupoval jako řešitel PARO projektu u Tovačova (2014,2015), ve kterém piráti a místní dobrovolníci přestavěli černou skládku na sportoviště, zaměřené na moto-cyklo sporty. Více zde: Přestavba černé skládky na sportoviště, pořádání prvních moto závodů.

Další činnost::
Organizátor dobrovolníků v rámci kampaně Ukliďme Svět, Ukliďme Česko v letech 2015, 2016, 2017 Spolupořadatel a účastník několika regionálních koncertů v rámci celorepublikové kampaně VyOsení - Hudby plný talíř, OSA ani halíř

Další zájmy:\\ Cestování a poznávání nových míst, kultur, jazyků. Milovník živé hudby, umění a společenských akcí. Přemýšlí nad hledáním cest k udržitelnosti, informování o důsledcích GMO (Geneticky modofikované plodiny) Kritizuje současnou protidrogovou politiku, odpůrce výstavby spalovny odpadu na Přerovsku.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.