• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Tomáš Guth Jarkovský

Tomáš Guth Jarkovský (*1996)

Tomáš je členem Pirátů od jara 2019 a je členem místního sdružení Českobudějovicko. Ve straně se realizuje v zahraničním odboru jako zástupce vedoucího a také je hlavním koordinátorem týmu Mladých Pirátů.

Tomáš pochází z jihu Čech z města Borovany, ale již od roku 2015 studuje, žije a pracuje v Praze.

Vystudoval všeobecně zaměřené Biskupské gymnázium v Českých Budějovicích a v současnosti studuje informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy.

V současnosti pracuje pro poslanecký klub Pirátů, a to od listopadu 2017, kde nejprve působil několik měsíců jako asistent tajemníka, a následně se výběrovým řízením dostal na pozici Pravé ruky poslance Františka Kopřivy. Pro Františka Kopřivu vyřizuje administrativu, organizuje jeho čas a kalendář a připravuje některé veřejné výstupy. Také se podílí na Františkovo feministických, lidskoprávních, a některých zahraničních agendách a je lidskoprávním kontaktem sněmovního resortního týmu EZO - Evropa, zahraniční a obrana.

Ve volném čase se primárně věnuje tvorbě a organizaci larpů (např. spoluautorství vzdělávací rolové hry Čára). Mimo to mezi jeho zájmy patří kinematografie, fotografie a počítačové i stolní hry. Pravidelně se také účastní evropských neformálně vzdělávacích kurzů zaměřených na seberozvoj, stejně tak jako různých politických školení.

Politické názory podle USAcentrických 8Values: https://goo.gl/9mFHe7

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.