• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Stepan Vlcek

Stepan Vlcek

stepan_vlcek.jpg

Štěpán Vlček (* 28. července 1988) je podporovatel Pirátské strany. Štěpán pochází z Poličky, kde také kandiduje v podzimních komunálních volbách do místního zastupitelstva.

Vystudoval gymnázium v Poličce, poté biomedicínské inženýrství na ČVUT v Praze. Své vzdělání v oboru ekonomie a managementu si doplnil studiem společného programu ČVUT a VŠE. V průběhu studia absolvoval několik zahraničních pobytů a stáží, z nichž nejvýznamější byly semestrální pobyty na univerzitách v Jordánsku a Texasu.

Svou profesní dráhu začínal jako technik refrakční chirurgie na soukromé oční klinice v Praze, kde začal pracovat již během studií na vysoké škole. V současnosti pracuje jako inženýr v pobočce německé výrobní společnosti sídlící v Hradci Králové.

Štěpán má pozitivní vztah ke sportu a kultuře, je dlouhodobý aktivní člen Sboru dobrovolných hasičů v Poličce. V minulosti zde působil jako vedoucí dětských a dorosteneckých kolektivů. V současné době jeho aktivity v tomto spolku směřují k pořádání soutěže v požárním sportu pro děti.

V místním zastupitelstvu by se chtěl věnovat zejména udržení kvalitního a dostupného vzdělání, zajištění dostatečného množství mimoškolních aktivit pro děti a mládež, ale také podpořit kulturní dění ve městě. Dále by chtěl prosazovat vytváření vhodných podmínek pro podnikání a bydlení ve městě.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.