• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Štěpán Štrébl

Štěpán Štrébl působí v Pirátské straně od roku 2016, nejdříve jako dobrovolník a později jako volební manažer pro volby 2017 a pro volby v Praze 2018. Od listopadu 2018 je místostarostou MČ Praha 3. Jeho gescemi jsou školství, informatika a zahraniční vztahy.

Štěpán vystudoval UCLA v USA a University of Cambridge ve Velké Británii. Před Piráty pracoval jako konzultant v mezinárodní poradenské společnosti. Je zodpovědný za úspěch Pirátů ve volbách, který úspěšně předpovídal již dlouho před volbami. Postavil silný realizační tým a nadesignoval a zrealizoval většinu klíčových prvků pirátské kampaně, včetně volebního autobusu nebo videa "Nejdůležitější je odvaha začít". Bližší profesní informace o Štěpánovi jsou k dispozici na LinkedIn.

V Pirátské straně se účastnil i tvorby programu. Je například autorem pirátské rovné daně "Daně, které každý pochopí", která pomohla Piráty ukotvit v politickém středu. Po ODS a ČSSD se tak Piráti stali třetí stranou, která nějakou takovou kalkulačku měla. Připravil také koncepci jedné stránky na všechny administrativní úkony, která se v kampani zhmotnila na https://urad.pirati.cz.

Štěpán jde do věcí naplno, jak dokládá citace z doby před kampaní v roce 2017, kdy Piráti nedosahovali ani 5 % hlasů: „Jdu dělat volebního manažera s tím, že cokoli pod 10 % hlasů budu považovat za neúspěch. Nikdy jsem do boje nešel s cílem být až druhý a neudělám to ani tady“ věří Pirátům Štěpán Štrébl.

stepan.strebl@pirati.cz

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/stepan_strebl.txt · Poslední úprava: 15.12.2019 16:21 autor: stepan.strebl