• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Štěpán Drtina

Štěpán Drtina (*2. květen 1994) se narodil v Čáslavi, ale celý život žije nedaleko krásného města Kutné Hory. Po absolvování zdejšího Církevního gymnázia odešel studovat geografii do Ústí nad Labem. Studia ale po roce zanechal a vítr ho nakonec zavál na pedagogickou fakultu v Hradci Králové (historie - společenské vědy se zaměřením na vzdělávání), kde také v červnu 2017 získal bc. titul. V současnosti na stejné univerzitě studuje magisterský program Novodobé české a československé dějiny.

Od března 2018 je členem KS Středočeský kraj, ve kterém také s Filipem Dítě vykonává pozici Krajského koordinátora. Piráti ho oslovili svým neotřelým a kritickým politickým přístupem a také tím, že jejich proklamované principy aplikují i sami na sebe (což je zářná výjimka).

Mezi jeho zájmy patří, kromě studia historie od A do Z, aktuální společenské a politické dění. Kromě toho má rád všemožné druhy kolektivních sportů a posezení s přáteli. Taktéž se věnuje práci s mládeží, kdy několik sezón po sobě jezdí jako vychovatel na školy v přírodě. I díky zaměření jeho předcházejícího studia se nejvíce zajímá o oblast vzdělávání, které by se chtěl do budoucna aktivně věnovat.

Kdyby kdokoliv cokoliv potřeboval, tak kontakt na Štěpána je: stepan.drtina@pirati.cz, 770 113 649

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.