• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

lide:sarka_vaclavikova [23.08.2018 02:34]
Petr Springinsfeld vytvořeno
lide:sarka_vaclavikova [23.04.2019 21:14] (aktuální)
Šárka Václavíková
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :​lide:​sarka_vaclavikova.jpg?​300|Šárka Václavíková}} {{ :​lide:​sarka_vaclavikova.jpg?​300|Šárka Václavíková}}
  
-**Šárka Václavíková** (*20. září 1992) je celostátní ​koordinátorka ​Pirátů. Narodila se v Krnově, vystudovala osmileté gymnázium v Bruntále, za studiem se pak přestěhovala do Brna, kde žije dodnes.+**Šárka Václavíková** (*20. září 1992) je koordinátorka ​krajského sdružení Jihomoravského kraje a zmocněnkyně pro volby do Evropského parlamentu 2019. Narodila se v Krnově, vystudovala osmileté gymnázium v Bruntále, za studiem se pak přestěhovala do Brna, kde žije dodnes.
  
-V Brně se věnuje občanskému aktivismu – pořádá protestní a vzpomínkové ​akcí Před prací pro Piráty ​se živila ​jako produkční a event manažerka. Aktivně se zajímá o politiku – proto ji nejvíce baví práce na politických kampaních.+V Brně se věnuje občanskému aktivismu – pořádá protestní a vzpomínkové ​akce. Živí ​se jako produkční a event manažerka. Pro Piráty začala pracovat v květnu 2018 jako celostátní koordinátorka pro kampaň do komunálních voleb. Aktivně se zajímá o politiku ​od sedmi let – proto ji nejvíce baví práce na politických kampaních.
  
 Ve volném čase se věnuje svému psovi Damiánovi a želvě Želvákovi. Ráda čte knihy, navštěvuje různé kulturní akce a maluje. Ve volném čase se věnuje svému psovi Damiánovi a želvě Želvákovi. Ráda čte knihy, navštěvuje různé kulturní akce a maluje.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.