• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:roman_semik [10.11.2018 23:29]
Roman Šemík
lide:roman_semik [11.11.2018 20:54] (aktuální)
Roman Šemík
Řádek 9: Řádek 9:
 V devadesátých letech pracoval jako databázový administrátor v BIS ČR a později v odboru informatiky Kanceláře Poslanecké sněmovny. Po roce 2000 pracovně prošel několika bankami, kde se věnoval převážně informační bezpečnosti. Následovalo profesní období v Úřadu pro ochranu osobních údajů. V současnosti pracuje jako IT specialista v ČD Informační systémy se zaměřením na bezpečnostní oblast. V devadesátých letech pracoval jako databázový administrátor v BIS ČR a později v odboru informatiky Kanceláře Poslanecké sněmovny. Po roce 2000 pracovně prošel několika bankami, kde se věnoval převážně informační bezpečnosti. Následovalo profesní období v Úřadu pro ochranu osobních údajů. V současnosti pracuje jako IT specialista v ČD Informační systémy se zaměřením na bezpečnostní oblast.
  
-Zájem o věci veřejné jej přivedl v roce 2010 do politické strany Věci veřejné. Po roce členství v tomto manažerském projektu ukončil. Roman se zajímá o nejasnou hranici mezi právem na soukromí a právem na informace, o vyvážení mezi zájmy soukromými a veřejnými. Jako občanský lobbista se aktivně podílel na projektu Rekonstrukce státu. Část volebního období (2014-2015) byl zastupitelem v městské části Praha Čakovice. V Pirátské straně se podílel na práci rozhodčí komise. V roce 2018 [[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=85&​t=40770|kandidoval]] s podporou Pirátů do Senátu PČR.+Zájem o věci veřejné jej přivedl v roce 2010 do politické strany Věci veřejné. Po roce členství v tomto manažerském projektu ukončil. Roman se zajímá o nejasnou hranici mezi právem na soukromí a právem na informace, o vyvážení mezi zájmy soukromými a veřejnými. Jako občanský lobbista se aktivně podílel na projektu Rekonstrukce státu. Část volebního období (2014-2015) byl zastupitelem v městské části Praha Čakovice. V Pirátské straně se podílel na práci rozhodčí komise. V roce 2018 [[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=85&​t=40770&​start=80#​p589773|kandidoval]] s podporou Pirátů do Senátu PČR.
  
 Roman je ženatý, otec dvou dospělých dcer a syna. Jeho velkým koníčkem je genealogie. Kořeny [[https://​semikovi.blogspot.com/​|rodu Šemíků]] najdeme na Vysočině. Roman je ženatý, otec dvou dospělých dcer a syna. Jeho velkým koníčkem je genealogie. Kořeny [[https://​semikovi.blogspot.com/​|rodu Šemíků]] najdeme na Vysočině.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.