• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Roman Kříž

Roman Kříž

Jmenuji se Roman Kříž a řadím se mezi velmi znepokojené občany se současným stavem politické kultury,v naší krásné zemi.

Zde pár informací o mé osobě: Je mi 45 let,jsem rozvedený a celý svůj velmi pestrý život pracuji v oboru gastronomie - pohostinství,v kterém jsem se v mládí i vyučil jako kuchař-číšník.V současné době jsem zaměstnán jako kuchař-instruktor na SOU obor kuchař. Jsem také aktivní muzikant a dlouhá léta hraji na bicí v kapele VIGO.

Několik posledních let sleduji dění na naší politické scéně a jsem tímto stavem velmi znechucen. Proto jsem se zapojil do občanské iniciativy Holešovská Výzva a jako její aktivista jsem zorganizoval několik shromáždění občanů a podepisování petic za odstoupení vlády.I díky této iniciativě jsem poznal několik super lidí z našeho města a kraje.Mezi ně patří i současní zástupci Pirátů Vysočina.Velmi mě oslovil jejich program a rozhodl jsem se jako nezávislý za Piráty kandidovat.

Mé cíle jsou: Především transparentnost a to všude,kde jde o veřejné finance a veřejná rozhodnutí. Dohlédnout na odchod politiků a úředníků,se sklony ke korupci,nepoctivosti a rozkrádání. Žít jako svobodný občan v zemi,kde rozum zvítězil…

Kontakty

Email:    romankrizz@seznam.cz
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.