• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:petr_vyhnal [03.08.2017 11:56]
Petr.Vyhnal
lide:petr_vyhnal [04.07.2020 09:04] (aktuální)
petr.vyhnal [Bc. Petr Vyhnal]
Řádek 1: Řádek 1:
-====== ​Bc. Petr Vyhnal ======+====== ​Ing. Petr Vyhnal ======
  
 {{ :​lide:​petr_vyhnal-2017.jpg?​200}} {{ :​lide:​petr_vyhnal-2017.jpg?​200}}
Řádek 5: Řádek 5:
 **Petr Vyhnal** (* 18. ledna 1982) vykonával v letech 2010 - 2014 funkci předsedy krajského sdružení Libereckého kraje. Po dvouleté odmlce se vrátil v roce 2016 do vedení kraje jako 1. místopředseda. Petr pochází z Jablonce nad Nisou, ale od roku 2015 žije s manželkou Janou a syny Ondrou a Radimem ve Smržovce. Ve volebním období 2012 - 2016 byl členem Finančního výboru Zastupitelstva libereckého kraje. **Petr Vyhnal** (* 18. ledna 1982) vykonával v letech 2010 - 2014 funkci předsedy krajského sdružení Libereckého kraje. Po dvouleté odmlce se vrátil v roce 2016 do vedení kraje jako 1. místopředseda. Petr pochází z Jablonce nad Nisou, ale od roku 2015 žije s manželkou Janou a syny Ondrou a Radimem ve Smržovce. Ve volebním období 2012 - 2016 byl členem Finančního výboru Zastupitelstva libereckého kraje.
  
-Vystudoval gymnázium v Jablonci nad Nisou na něž později navázal studiem vyšší odborné školy v Liberci, obor Počítačové systémy. V roce 2012 pak úspěšně dokončil bakalářské studium oboru Informační systémy na BIVŠ.+Vystudoval gymnázium v Jablonci nad Nisou na něž později navázal studiem vyšší odborné školy v Liberci, obor Počítačové systémy. V roce 2012 pak úspěšně dokončil bakalářské studium oboru Informační systémy na BIVŠ a následně v roce 2020 absolvoval magisterský studijní program Systémové inženýrství a informatika na ČZU.
  
-Během studií začal pracovat v oblasti IT, zprvu jako servisní technik PC, ale časem se začal orientovat na počítačové sítě a jejich zabezpečení. V současnosti je zaměstnán jako specialista bezpečnosti IT a integrace v mezinárodní společnosti. Je držitelem několika profesních certifikací jako CISSP, CEH, CCNP nebo CCDP.+Během studií začal pracovat v oblasti IT, zprvu jako servisní technik PC, ale časem se začal orientovat na počítačové sítě a jejich zabezpečení. V současnosti je zaměstnán jako specialista bezpečnosti IT a integrace v mezinárodní společnosti. Je držitelem několika profesních certifikací jako Certified Information Systems Security Professional (CISSPnebo Certified Ethical Hacker (CEH).
  
 Mezi zájmy patří především hudba a film, ale také novinky v oblasti IT. Na svých počítačích již řadu let provozuje otevřený operační systém GNU/Linux. Mezi zájmy patří především hudba a film, ale také novinky v oblasti IT. Na svých počítačích již řadu let provozuje otevřený operační systém GNU/Linux.
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.