• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Bc. Petr Vyhnal

petr_vyhnal-2017.jpg

Petr Vyhnal (* 18. ledna 1982) vykonával v letech 2010 - 2014 funkci předsedy krajského sdružení Libereckého kraje. Po dvouleté odmlce se vrátil v roce 2016 do vedení kraje jako 1. místopředseda. Petr pochází z Jablonce nad Nisou, ale od roku 2015 žije s manželkou Janou a syny Ondrou a Radimem ve Smržovce. Ve volebním období 2012 - 2016 byl členem Finančního výboru Zastupitelstva libereckého kraje.

Vystudoval gymnázium v Jablonci nad Nisou na něž později navázal studiem vyšší odborné školy v Liberci, obor Počítačové systémy. V roce 2012 pak úspěšně dokončil bakalářské studium oboru Informační systémy na BIVŠ.

Během studií začal pracovat v oblasti IT, zprvu jako servisní technik PC, ale časem se začal orientovat na počítačové sítě a jejich zabezpečení. V současnosti je zaměstnán jako specialista bezpečnosti IT a integrace v mezinárodní společnosti. Je držitelem několika profesních certifikací jako CISSP, CEH, CCNP nebo CCDP.

Mezi zájmy patří především hudba a film, ale také novinky v oblasti IT. Na svých počítačích již řadu let provozuje otevřený operační systém GNU/Linux.

Kontakty

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.