• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Ing. Petr Stehlík

Petr Stehlík

(* 26. května 1973) byl po téměř čtyři roky předsedou Zlínského kraje v Pirátské straně a tím i členem Republikového výboru. Taktéž byl dlouho vedoucím technického odboru Pirátské strany. Petr pochází ze Zlína, kde se narodil, chodil do škol a natrvalo se tu i usadil.

Vystudoval zlínskou katedru Automatizace a řídicích systémů Vysokého učení technického v Brně, kde získal titul Ing. V průběhu studia se specializoval na programování na Atari ST/TT/Falcon pod hlavičkou skupiny ORTHODoX, provoz Fido uzlu 421/36 a bezdrátovou CB komunikaci.

Prošel několika počítačovými firmami, kde vytvářel pokročilé databázové a webové aplikace, spravoval internetové servery a bezdrátové sítě a sem-tam i streamoval multimédia. V současnosti pracuje jako konzultant, programátor a správce Linuxových systémů na volné noze.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s Free Software, vede několik (a přispívá do mnoha dalších) Open Source projektů vydávajících své produkty pod GPL. Jeho zájmy jsou ženy, děti, počítače, stavby a rekreační sport.

E-mail: petr.stehlik@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.