• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Petr Soušek

Petr Soušek

petr_sousek.jpg

Petr Soušek je členem místního sdružení Piráti Písecko a místopředseda stejného sdružení. Poprvé kandidoval v komunálních volbách v roce 2014 v Písku za Českou pirátskou stranu. Na podzim 2018 ho čeká již druhá kandidatura do komunálních voleb v Písku.

Narozen 3. října 1988 ve středočeské Příbrami. Od raného věku však žije v Písku, kde prošel mateřskou, základní i střední školou. Na Střední odborné škole v Písku studoval obor Obchodník, který zdárně zakončil maturitní zkouškou. Po střední škole se uchýlil ke studiu VOŠ Podnikání v Českých Budějovicích, které po prvním semestru přerušil a vydal se vstříc prvnímu zaměstnání, které bylo, v Písku poněkud překvapivě, v automobilovém průmyslu, v montovně na periférii města jako vedoucí směny na tzv „quality wall“. Po skončení mise, která kvůli ekonomické krizi trvala pouze rok, sehnal práci v písecké společnosti zabývající se povrchovou úpravou kovů a odtud, díky kamarádským kontaktům, se přesunul do česko-německé firmy vyrábějící jednoúčelové stroje, pneumaticko-hydraulické nářadí a ruční nýtovací nářadí na pozici nákupčí. Dnes je tomu již 8 let co pracuje stále ve stejné firmě na pozici manažer nákupu a logistiky. Po skočení střední školy se poprvé dostal do styku s píseckou házenou, kde dodnes dobrovolničí jako admin webových stránek, sociálních sítí, fotograf, redaktor, kameraman, prostě kde je potřeba pomoci, tak se snaží pomoci. Od roku 2016 se podílí na obsahu facebookové stránky Piráti Písecko a webu píseckých Pirátů.

Je zarytým sparťanem a ve volném času se věnuje fotbalu, malé kopané, drahé polovičce, přátelům

A proč zrovna Piráti? Zaprvé jde o programovou shodu s mými a pirátskými názory, které žádná jiná strana v České republice nemá. Chuť něco změnit, nesedět v hospodě u piva a kecat jak by něco udělal líp, to umí každý, ale jít a začít něco dělat umí málokdo.


3. Místopředseda Místního sdružení Pirátské strany - Piráti Písecko

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.