• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:petr_kopecny [19.04.2018 20:35]
Petr.Kopecny
lide:petr_kopecny [19.04.2018 20:38] (aktuální)
Petr.Kopecny
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :​lide:​petr_kopecny.jpg?​200|}} {{ :​lide:​petr_kopecny.jpg?​200|}}
  
-**Ing. Petr Kopečný** (*19.3.1984,​ Ostrava) v současné době žije v Ostravě, je svobodný ​a bezdětný. U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci.+**Ing. Petr Kopečný** (*19.3.1984,​ Ostrava) v současné době žije v Ostravě, je ženatý ​a bezdětný. U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci.
  
 > "​Pohár trpělivosti je sice plný, ale jeho stěny jsou pružné."​ > "​Pohár trpělivosti je sice plný, ale jeho stěny jsou pružné."​
  
-Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničí ​energetika. Podporuje cestu moderních technologií a pokrok jako takový.+Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničíenergetika ​a také doprava. Podporuje cestu moderních technologií a pokrok jako takový.
  
 Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a nějaký čas tam pracoval jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působil převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti. Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a nějaký čas tam pracoval jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působil převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti.
© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.