• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:petr_kopecny [26.04.2012 12:44]
Petr Kopecny
lide:petr_kopecny [19.04.2018 20:38] (aktuální)
Petr.Kopecny
Řádek 1: Řádek 1:
-Ing. Petr Kopečný ​(*19.3.1984,​ Ostrava) je v současné době třetí místopředseda České pirátské strany pro Moravskoslezský kraj. Žije v Ostravě, je svobodný a bezdětný.+====== ​Ing. Petr Kopečný ​======
  
-//"​Pohár trpělivosti je sice plný, ale jeho stěny jsou pružné."// ​+{{ :​lide:​petr_kopecny.jpg?200|}}
  
-U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci. Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničí a energetika. Je součástí Republikového výboru a pomáhá udávat správný kurz Pirátské straně.+**Ing. Petr Kopečný** (*19.3.1984,​ Ostrava) v současné době žije v Ostravě, je ženatý a bezdětný. ​U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci.
  
-Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a mimo jiné tam pracuje ​jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působí převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti.+> "​Pohár trpělivosti je sice plný, ale jeho stěny jsou pružné."​ 
 + 
 +Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničí,​ energetika a také doprava. Podporuje cestu moderních technologií a pokrok jako takový. 
 + 
 +Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a nějaký čas tam pracoval ​jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působil převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti.
  
 Jeho hlavní pracovní poměr je pozice Automatizačního inženýra pro mezinárodní společnost ABB. A pracuje převážně na projektech ropných plošin v Severním moři. Jeho hlavní pracovní poměr je pozice Automatizačního inženýra pro mezinárodní společnost ABB. A pracuje převážně na projektech ropných plošin v Severním moři.
© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.