• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
lide:petr_kopecny [26.04.2012 12:24]
Petr Kopecny vytvořeno
lide:petr_kopecny [19.04.2018 20:38] (aktuální)
Petr.Kopecny
Řádek 1: Řádek 1:
-Ing. Petr Kopečný +====== ​Ing. Petr Kopečný ​====== 
-Petr Kopečný (*19.3.1984,​ Ostrava) ​je v současné době třetí místopředseda České pirátské strany pro Moravskoslezský kraj. Žije v Ostravě, je svobodný ​a bezdětný. + 
-U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci. Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničí ​energetika. ​Je součástí Republikového výboru ​pomáhá udávat správný kurz Pirátské straně+{{ :​lide:​petr_kopecny.jpg?​200|}} 
-Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a mimo jiné tam pracuje ​jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působí převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti. + 
-Jeho hlavní pracovní poměr pozice Automatizačního inženýra pro mezinárodní společnost ABB. A pracuje převážně na projektech ropných ​věží ​v Severním moři.+**Ing. ​Petr Kopečný** (*19.3.1984,​ Ostrava) v současné době žije v Ostravě, je ženatý ​a bezdětný. U Pirátů je téměř od začátku jejich existence a věnuje se problémům Moravskoslezského kraje a zahraniční spolupráci. 
 + 
 +> "​Pohár trpělivosti je sice plný, ale jeho stěny jsou pružné."​ 
 + 
 +Jeho oblasti politického zájmu jsou školství, zahraničíenergetika ​a také dopravaPodporuje cestu moderních technologií ​pokrok jako takový. 
 + 
 +Vystudoval Vysokou Školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu Strojní, katedru Automatického řízení. V roce 2007 získal bakalářský titul v oboru Automatického řízení. Ve studiu dále pokračoval a v roce 2011 získal Inženýrský titul v oboru Automatického řízení a Inženýrské informatiky. Stále se školou udržuje kontakt a nějaký čas tam pracoval ​jako vědecký pracovník na Hvězdárně a planetáriu Johanna Palisy kde působil převážně jako demonstrátor. Před ukončením studia studoval jeden semestr ve Švédsku vysokou školu Linköping Universitet,​ kde si vylepšil své jazykové znalosti. 
 + 
 +Jeho hlavní pracovní poměr ​je pozice Automatizačního inženýra pro mezinárodní společnost ABB. A pracuje převážně na projektech ropných ​plošin ​v Severním moři. 
 Z jeho zájmů to jsou zejména Astronomie a Astrofyzika,​ které realizuje pomocí spolupráce s Hvězdárnou a planetáriem Johanna Palisy v Ostravě. Rád seznamuje veřejnost se skrytými krásami vesmíru a vyráží s teleskopem za pozorováním hvězd mimo přesvětlenou oblohu měst. Z jeho zájmů to jsou zejména Astronomie a Astrofyzika,​ které realizuje pomocí spolupráce s Hvězdárnou a planetáriem Johanna Palisy v Ostravě. Rád seznamuje veřejnost se skrytými krásami vesmíru a vyráží s teleskopem za pozorováním hvězd mimo přesvětlenou oblohu měst.
  
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.