• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Petr Daubner

Petr Daubner

petr_daubner_dec_z.jpg

Mgr. Petr Daubner (*22.1.1973) pochází ze středočeské Kamenice, od roku 1995 žije v Praze. Členem České pirátské strany je od února 2018. Od října 2018 je zastupitelem za Pirátskou stranu na MČ Praha 9. Kandiduje do Senátu za Piráty na Praze 9 (volební obvod č.24) v doplňovacích volbách, které se uskuteční 5.-6. dubna 2019.

Vystudoval Přírodovědeckou a Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, učitelský obor zeměpis-dějepis. Pracuje jako učitel. Nejdříve učil na základní škole, od roku 2007 působí jako učitel dějepisu a zeměpisu na Gymnáziu Špitálská v Praze-Vysočanech.

Petr Daubner je vášnivým cestovatelem a turistou. Procestoval přes 80 zemí světa na všech sedmi kontinentech, v letech 2009-2011 podniknul cestu kolem světa. Během této cesty se mj. plavil 5 měsíců na jachtě po Tichém oceánu, což bylo pro budoucí Pirátství jistě dobrou průpravou :-). V současnosti dává přednost zejména pěší turistice u nás a v Evropě. V letech 2015-2016 podniknul devítiměsíční pěší pouť po trase Praha - Santiago de Compostela - Gibraltar - Řím - Praha. Rovněž rád běhá, čte, keškuje, poslouchá rockovou hudbu a sleduje filmy všemožných žánrů.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.