• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • virtual_user has read permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Ing. Pavel Krnáč

pavel_krnac_2017.jpg

Pavel Krnáč (*30.09.1973 Rimavská Sobota, Slovensko) vyrůstal na Slovensku odkud přijel v roce 1992 studovat do Prahy, kde dnes trvale žije.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní obchod a vedlejší specializaci Právo v podnikání. Od ukončení studií působí v mezinárodním prostředí v oboru elektrotechnických výrobků. Nejdříve jako zaměstnanec v českých ale i mezinárodních firmách, od roku 2008 pak jako OSVČ.

V průběhu svého profesního života pracovně i soukromě navštívil více než 45 zemí světa. Tuto zkušenost a získaný rozhled považuje za stěžejní pro svou dnešní politickou angažovanost.

První vztah k politice a vůbec veřejným záležitostem začal budovat v roce 2010 účastí na schůzích Unie evropských federalistů, kde potkal řadu zajímavých osobností a participoval na řadě podnětných diskusí k tematice Evropské integrace a postoje České republiky k ní. Tato aktivita pak dále vedla v roce 2013 k myšlence založení politické strany evropani.cz, kde se podílel na přípravě a založení této politické strany a dnes je jejím místopředsedou pro politické otázky.

Pavel Krnáč se profiluje jako zastánce evropské integrace s kritickým pohledem na některé oblasti jejího fungování. Zaměřuje se prioritně na ekonomické otázky spojené s diskusemi o přijetí eura, řešení státních dluhů na evropské úrovni, či debatě o rozdělení pravomocí v politicko-ekonomických otázkách mezi suverénní národní státy a orgány EU.

Kontakty

Email:    pavkrn(a)post.cz
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.