• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Pavel Krajtl

Pavel Krajtl

pavel_krajtl.jpg

Pavel Krajtl (* 16. května 1975) už není příznivcem Pirátů, protože je stále propagátorem Přímé Demokracie, zatímco Piráti se stali „systémovou“ politickou stranou a svými slovy a činy se zcela zařadili mezi dinosaury parlamentu.

Od pirátů se nyní distancuje, neboť od té doby co se do vedení Pirátů vrátil Ivan Bartoš, stala se z progresivní smysluplné mladé strany pouze poblázněná úderka neoliberálního konzervativizmu (ten oxymóron vystihuje jejich chování - po ovoci poznáte je), kdy se postoje mění podle intrik, a maskuje se to nesmyslnými ideologickými „argumenty“.

První rozpaky nad chováním pirátů jsem měl při tiskovce v Brně, kde byla představena podpora Libora Michálka, dnešního senátora. Tehdy populárního whistleblowera. Byl to profesionální úředník, ale o politice, nevěděl vůbec nic. Pirátům se hodil jako píárko. Zároveň jsem se zde setkal s novými tvářemi pirátů (nikoli nejmladšími), kteří se svými postoji řadili k těm nejasociálnějším pravičákům, které bych čekal spíše u TOPSATN. Od té doby pro mě piráti přestali být piráty, ale stali se korzáry. Služebníčky monarchistické otrokářské ideologie antisociálních stran.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/pavel_krajtl.txt · Poslední úprava: 30.10.2019 09:48 autor: krajtl