• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Pavel Hais

Pavel Hais

Pavel Hais (12. května 1983), je lídrem místní organizace Pirátů v Sušici. Je šťastně ženatý a má dvě dcery.

Vystudoval v roce 2001 učňovský obor Kuchař-číšník v Klatovech. V roce 2004 vystudoval maturitní obor Podnikání v oborech obchodu a služeb v Horažďovicích. V roce 2004 zahajuje podnikatelskou činnost v poskytování internetu v Sušici a přilehlých obcích. V roce 2007 se stává spolumajitelem a jednatelem ve společnosti MAXTEL .s.r.o., která poskytuje telekomunikační služby v okrese Klatovy.

V roce 2014 se stal jednatelem ve společnosti MAIVA internet s.r.o. které v roce 2015 fúzovala do United Networks SE Od konce roku 2014 přechází na pozicí statuárního ředitele v evropské společnosti United Networks SE kde je doposud. V roce 2016 se stal prokuristou ve společnosti FREE 4 NET s.r.o.

V roce 2018 se v komunálních volbách dostal do zastupitelstva města Sušice a následně byl zvolen radním města. V roce 2019 se stal jednatelem Sušické nemocnice s.r.o. kdy hlavním úkolem je převést zpět provoz zdravotního zařízení od soukromé společnosti pod křídla města a zahájit poskytování zdravotních služeb v regionu. V roce 2019 se stal jednatelem společnost WIRACOM s.r.o. které poskytuje telekomunikační služby na Rakovnicku. Mezi jeho záliby patří setkávání se s lidmi, předávání pozitivní energie, sport a hudba.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/pavel_hais.txt · Poslední úprava: 13.07.2019 16:37 autor: Miroslav.Masek