• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Patrik Marcián

Po základní škole se věnoval studijnímu oboru Podnikání.

Pořadatel - párty a festivaly (DNB,TECHHOUSE a mnoho dalších žánrů). Vzhledem k vděčnosti lidí a hospodářských výsledků tuto oblast opustil a začal se věnovat finančnímu plánování. Dnes pracuje na pozici finančního koncipienta (kontakt s lidmi, vytváření složitějších finančních plánů, investování peněz a studování investičních společností, podílových fondů, akcií a dluhopisů).

Hokejista, pro kterého je nejdůležitější jeho rodina. Dcera a přítelkyně, se kterou nyní čeká druhé dítě. Ze sportů se dále věnuje tenisu, v tenisovém klubu působí na pozici předsedy. Má rád řízení, auta, posezení s přáteli, kvalitní muziku i víno. Mezi mé silné stránky patří vytrvalost, empatie, pozitivní přístup k životu, motivování ostatních a tvoření vlastních cílů v životě.

K Pirátům jsem vstoupil před volbami 2017, protože jsem přesvědčen, že je to čestná strana, která dodrží slovo, a protože předseda strany je člověk, kterému plně důvěřuji, tak jako kolegům z Kroměříže. S programem strany souhlasím a pokusím se přidat svoji trochu do mlýna a posunout ji zase o něco více do podvědomí lidí kolem mě. Dnes lidé věří více nesmyslným věcem, pomluvám ze sociálních sítí, než zdravému uvažování, a to je potřeba změnit.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.