• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Mgr. Patrick Kheck

usogrdxcphi.jpg

Mgr. Patrick Kheck (*1981) není členem Pirátské strany, ale fandí jejímu programu, zejména důrazu kladenému na veřejnou kontrolu institucí a jejich transparentnost. Žije v Praze, vystudoval Gymnázium Opatov v Praze, VŠ vzdělání získal na Policejní akademii ČR v Praze, v magisterském oboru Policejní management a kriminalistika. Je hrdým úředníkem.

V minulosti se angažoval ve snaze o potlačení velkoplošné reklamy a průběžně válčí s policejními funkcionáři. Zajímá se o radioamatérství, informatiku a různé sporty.

Za Piráty kandidoval v říjnu 2013 do PSP ČR s úmyslem vytvořit lepší podmínky pro efektivně a nezávisle fungující policii i justici a jejich veřejnou kontrolu. Za tímto účelem chtěl prosazoval změny zákonů č. 273/2008 Sb., o Policii ČR, č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníku bezp. sborů a hlavně dlouhodobě odkládanou, ať už novelu, nebo rekodifikaci trestního řádu soudního. Rovněž se chtěl podílet na tvorbě nového zákona o státním zastupitelství, neboť všechny předchozí předpisy by měly být posuzovány jako logický celek.

V říjnu 2014 za Piráty kandidoval do zastupitelstva hlavního města Prahy, kdy chtěl potlačoval vliv velkoplošné reklamy, či bezohledných developerů, otevírat vnitřní procesy úřadu veřejnosti a přispívat k jejímu většímu zapojení do života obce. Rovněž se chtěl podívat na finanční toky a jejich případné směrování k současným či bývalým zastupitelům.

V rámci aktuálních (2017) voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky nezbývá než odkázat na témata pro volby v roce 2013, neboť se v tomto ohledu vůbec nic nezměnilo.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.