• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ondřej Topinka

ondrej_topinka.jpg

Ondřej Topinka (* 18. dubna 1994) je 2. místopředseda MS Chebsko. Ondřej pochází z města Cheb, kde žije celý život.

Studoval obchodní akademii na Integrované střední škole v Chebu (2009 - 2013), dále vystudoval Vyšší odbornou školu v oboru sociální práce (2015 - 2018) v Chebu kde získal titul DiS.

Pracuje v organizaci KOTEC o. p. s. na pozici terénní sociální pracovník pro děti a mládež od 6 do 15 let v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Od března 2018 pracuje jako koordinátor v projektu „Liga férového fotbalu“ v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Angažuje se v občanských a sportovních aktivitách. Jeho zájmy jsou sport, především fotbal a házená, filmy a dobré pivo.

Důvody kandidatury?

„Vstoupit do politiky, respektive kandidovat jsem se rozhodl na přelomu roku 2017 a 2018, kdy, dle mého názoru, došlo k amorálnímu odvolání dnes již bývalého vedení města. Jako reakce na tuto situaci jsem se zapojil, z pozice jednoho z organizátorů, do akce na podporu odvolaného vedení. V tomto období jsem začal uvažovat o větší politické aktivitě, a jelikož jsem byl podporovatel Pirátů, volba byla jasná.“

Proč zrovna Piráti?

„Protože přinášejí nový svěží vítr, politickou nezkaženost a nové nápady. Z Pirátů cítím víru a chuť posunout politiku, ať už na celostátní úrovni nebo na úrovni komunální, blíže k lidem a pro lidi, ne snahu bezhlavého obohacování osob. Do jisté míry na mě působí jako idealisté, což jsem do velké míry také.“

Kontakt

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.