• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Ondřej Kolek

Ondřej Kolek

ondrej_kolek_2017.jpg

Ondřej Kolek (* 27. března 1979) je předsedou krajského sdružení Libereckého kraje. Pochází z Jablonce nad Nisou, dnes žije v blízké Dolní Černé Studnici.

Ondřej se zaměřuje na otázku vědy, výzkumu a vývoje v souvislosti s jejich rozvojem a s otázkamu Průmyslu 4.0. Jak sám tvrdí: „Český průmysl potřebuje vědu. Česká věda potřebuje dlouhodobou vizi, silnou institucionální podporu, čisté hodnocení grantových žádostí a poctivou kontrolu projektových výsledků využitelných ve výrobě. Zasadím se, aby naše země zvládla výzvy 4. průmyslové revoluce.“

Vystudoval Gymnázium U Balvanu v Jablonci nad Nisou a Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Má více než desetiletou praxi z průmyslového i akademického výzkumu, kde pracoval jako specialista a manažer projektů. Působil ve společnostech Crytur (vývoj a výroba monokrystalů), Elmarco (výzkum v oblasti elektrostatického zvlákňování nanovláken), CxI při TUL (nanovlákna, tenké vrstvy na bázi sol-gel), velmi krátce v Membrain (ionexové membrány), odkud rychle přešel do současné pozice ve firme Atotech, kde vyvíjí nová řešení v oblasti protikorozní ochrany.

Mezi jeho největší záliby dnes patří Piráti. Na prvním místě je ale milovaná Oipooik + 2 klony Hugo a Max. Dříve se intenzivně věnoval také dalším neřestem, např. teraristice (chov sklípkanů), přírodě, cestování, četbě a mnoholičnatému všehozpytu.

Motto: „Podle ovoce poznáte dobrý nebo špatný strom.“

Kontakt

e-mail: ondrej.kolek@pirati.cz

tel.: 724 730 461

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.