• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Ondřej Kallasch

Ondřej Kallasch (* 12. března 1991) je členem krajského sdružení Praha. Narodil se v Praze a momentálně zde žije. Do Pirátské Strany vstoupil v roce 2010, kdy za piráty kandidoval v komunálních volbách v Praze a v městské části Praha 22.

Vystudoval Střední Průmyslovou Školu na Proseku. V průběhu studia se specializoval na obnovitelné zdroje energie, třikrát se zúčastnil soutěže Enersol v které vypracovával seminární práce na téma obnovitelné zdroje energie. V roce 2010 úspěšně složil maturitní zkoušku.

Aktuálně pracuje na pozici Aplikační specialista v IT.

U pirátu se od roku 2010 držel na krajské úrovni a v řijnu roku 2011 se stal 2.místopředsedou při dovolbě PKS Praha. Od té doby začal řídit kraj a starat se o jeho chod. V polovině roku 2012 se stal předsedajícím Celostátnímu fóru a v témže roce byl zvolen do Republikového výboru. Na konci roku 2012 obhájil svojí pozici místopředsedy PKS Praha. Začátkem roku 2013 se posunul na pozici 1.místopředsedy PKS Praha. Na konci roku 2013 musel z časových důvodu na funkci v předsednictvu rezignovat a stal se řadovým členem.

Nyní svou pozornost zaměřuje na komunální politiku. Začátkem roku 2014 absolvoval primární volby a stal se leaderem kandidátní listiny na Praze 22 a navíc získal 6. pozici na kandidátní listině pro Hlavní Město Praha - Magistrát. V polovině volebního období nastoupil do zastupitelstva Prahy 22 kvůli odchodu Jiřího Vrubla z této pozice. Díky výsledkům voleb do poslanecké sněmovny na konci roku 2017, nastoupil jako náhradník do funkce zastupitel Hlavního Města Prahy.

Mezi jeho zájmy patří: Informační technologie, sport, tanec, práce s lidmi, byrokracie, administrativa.

Jeho největší snem je prosadit transparentní politiku na celostátní úrovni.

Kontakty:

Telefon

+420 720 474 822

E-mail

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/ondrej_kallasch.txt · Poslední úprava: 24.12.2017 13:33 autor: Ondrej.Kallasch