• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Monika Heisigová

Monika Heisigová (* 5. června 1971) bydlí v Karviné. Vystudovala střední ekonomickou školu v Českém Těšíně, kterou zakončila maturitní zkouškou.

Po maturitě v roce 1989 nastoupila do České pojišťovny, kde pracovala jako administrativní pracovník na obchodním oddělení. V roce 1996, po mateřské dovolené, nastoupila do firmy Auto Doležal s.r.o. v Karviné, kde pracovala jako prodejce nových vozů, administrativní pracovník a pokladník. Od roku 1997 do roku 2016 pracuje společně s manželem v jejich rodinné firmě na opravu karosérií motorových vozidel a stará se zde o veškerou administrativu, jednání se zákazníky a vedení firmy. V roce 2016 nastupuje do firmy Autoset centrum ČR plus s.r.o. v Ostravě na pozici vedoucí karosárny a skladu.

Ve volném čase se ráda stará o zahradu a věnuje se psovi, který je dalším členem rodiny. Od roku 2011 se aktivně zapojuje do činnosti spolku S.O.S. Karviná, z.s. Považuje se za zásadového člověka, který jedná zodpovědně a není mu lhostejný osud jeho města a kraje.

E-mail: heisigova@volny.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.