• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Miloš Zmeškal

Miloš Zmeškal Miloš Zmeškal (*15. května 1987) je místopředsedou Místního sdružení Olomouc i Krajského sdružení Olomouckého kraje.

Vystudoval SPŠ Letohrad - obor podnikání a management ve stavebnictví. Během nedokončeného studia vysoké školy v Brně dělal všechno možné. Malíře pokojů, pracoval v call centru, poté i jako pomocný projektant. Po ukončení studia se stal geodetem a správcem GIS ve Svitavách. V červenci 2014 se přestěhoval z Moravské Třebové do Olomouce, kde začal pracovat jako technická podpora v oblasti telemetrie automobilů a nyní zakotvil v pneuservisu. Od té doby se také zapojuje do zdejšího Pirátského dění. Je místopředsedou místního i krajského sdružení, členem týmu programového bodu doprava, kde má na starost automobilismus a kamionovou dopravu, a aby toho neměl na starost málo, je také koordinátorem dobrovolníků v Olomouckém kraji.

Do Pirátské strany vstoupil, protože podporoval boj proti ACTA, CETA a TTIP. V Pirátském programu je mu nejblíže svoboda, transparence a přímá demokracie. Zajímá se i o nepodmíněný základní příjem. Dále jsou mu proti srsti praktiky (nejen) policistů a jejich neustále se prohlubující pravomoce, proto je také hrdým stálým členem na fóru www.30kmh.cz

Přestože není vegan, prakticky žije ve veganské domácnosti. Mezi jeho záliby patří motorsport, hudba, geocaching a urbex.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.